Startliste Alfa&Omega 2019.xlsx
(NB! To faner for hhv. lørdag og søndag)
Tidsplan
LØRDAG
09.00: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, SMS pistol/rifle, U16 pistol/rifle
10.30: U14 pistol/rifle, U16 pistol/rifle, JM pistol
12.30: JK pistol/rifle, JM rifle, SH rifle
Premieutdeling:
10.30: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, SMS pistol/rifle
12.30: U14 pistol/rifle, U16 pistol/rifle
14.15: JM+JK pistol/rifle, SH rifle
Lagskyting fra ca. 15.00
Innledende pistol/rifle - ved 8 eller færre lag i en gren, skytes kun finale.
Finaler pistol (8 lag)
Finaler rifle (8 lag)
SØNDAG:
09.00: JK pistol/rifle, JM rifle, SH rifle
11.00: U14 pistol/rifle, U16 pistol/rifle, JM pistol
13.00: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, SMS pistol/rifle, U16 pistol/rifle
Premieutdeling:
11.00: JM+JK pistol/rifle, SH rifle
12.30: U14 pistol/rifle
14.15: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, U16 pistol/rifle, SMS pistol/rifle
Superfinaler fra ca. 15.00 (LL=Lucky Looser > deltager som trekkes)
Pistolfinale 1: 3xU12, 3xU14, 2xLL
Pistolfinale 2: 2xJK, 2xJM, 3xU16, 1xLL
Rifle semifinale 1: 3xU12, 3xU14, 2xSH, 2xLL
Rifle semifinale 2: 3xU16, 3xJK, 3xJM, 1xLL
Rifle finale: 8 beste fra semifinaler
]]>Her er invitasjon og påmeldingsskjema til årets Alfa&Omega som arrangeres i Alfhallen lørdag 26. og søndag 27. oktober.
Invitasjon-Alfa&Omega-2019.pdf
Påmeldingsskjema-Alfa&Omega-2019.xlsx (Mrk. egen fane for påmelding til lagskyting)
Velkommen!
]]>V2_Startliste NORMAL - Alfa&Omega2018.pdf.
V2_Startliste SPRINT - Alfa&Omega2018.pdf
09.00 Lag 1 (R12/Åpen R)
10.30 Lag 2 (R12/Åpen R + P12/Åpen P + R15-16)
11.45 Lag 3 (SH + R13/R15-16 + P13/P14)
13.00 Lag 4 (R14 + P15-16 + R15-16)
14.45 Finale Rifle
15.45 Finale Pistol
Finaledeltagere er de 2 beste i hver av klassene 12, 13, 14, 15-16 + nr. 1 i kl SH2 og SH3.
Premieutdeling etter finalene.
NB!
Ca. 12.00 Premieutdeling for R12/Åpen klasse rifle og pistol
Oppdatert 13.04.2018-Startliste Landsstevnet for rekrutter LØRDAG.xlsx
Oppdatert 12.04.2018 - Startliste Sprint FREDAG.xlsx
Fullstendig invitasjon: Invitasjon-AlfaOmega-2017.pdf
]]>------------------------
Tidsplan:
Endelige startlister:
Startlister Landsstevnet for rekrutter Luft 2016.pdf
Startlister SPRINT Landsstevnet for rekrutter Luft 2016.pdf
Livevisning:
http://results.megalink.no/#/kisen-msl
Resultater:
http://kisen-live.no/LandstevnetRek/StartFrame.htm
Kisen MSL ønsker over 150 ungdomsskyttere velkommen til årets Landsstevne for Rekrutter.
Vi har forlenget påmeldingsfristen til ut denne uken for å få med de siste etternølerne. Tidsplan settes opp basert på antall påmeldte, og tidsplan/startlister vil bli sendt ut til klubbene og publisert i slutten av uken/tidlig neste uke.
Det som er relativt klart er at det blir luftsprint fra kl 18 på fredag, og at første lag lørdag er i gang ca. kl. 9. Vi regner også med at arrangementet skal være ferdig til kl 18 på lørdag.
Fortsatt spørsmål?
Stevnekontakt: Vera Tingsrud, vera.tingsrud@gmail.com, tlf. 474 88 123
Generelle henvendelser: ungdom@kisen.no
Facebook: https://www.facebook.com/events/975935225834062/
Invitasjon og påmeldingsskjema på Norges Skytterforbunds sider
]]>Mandag-onsdag 4.-6. januar
Swedish Cup - 3 av våre juniorer er på plass i Sävsjö.
Onsdag 6. januar
Akershusserie for Kisen II (juniorlaget) kl 20
Mandag 11. januar
Oppstart organisert trening for ungdoms-/juniorgruppa kl. 18.
Onsdag 13. januar
Klubbmesterskap 10m luft (ikke skyteskole, men deltagere på skyteskolen er velkomne til å delta på klubbmesterskapet). Påmelding til Vera.
Lørdag/søndag 16.-17. januar
Kisen Open
Mandag 18. Januar
Testkveld for de vurderer å kjøpe egne luftvåpen. Påmelding til Stian.
Mandag 18. januar
Klubbmesterskap 15m. Påmelding til Vera.
Onsdag 20. januar
Eidskog/Kisen Cup hos Eidsskog. Gjelder også deltagere på skyteskolen.
Mandag 25. Januar
Vanlig trening for alle fra kl 18
Onsdag 27. Januar
Oppstart skyteskole + egentrening fra kl 18
Fredag 29. januar
Damenes aften/mammaskyting fra kl 18
Lørdag 30. Januar
Alf Open stevne på Kisen sammen med ØRS. 10m luft + 15m.
Alle klasser. Egen påmelding.