Startlister Alfa&Omega 2019

Postet av Ungdom den 20. Okt 2019

Se vedlagt startliste for årets Alfa&Omega.

Startliste Alfa&Omega 2019.xlsx
(NB! To faner for hhv. lørdag og søndag)

Tidsplan

LØRDAG

09.00: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, SMS pistol/rifle, U16 pistol/rifle

10.30: U14 pistol/rifle, U16 pistol/rifle, JM pistol

12.30: JK pistol/rifle, JM rifle, SH rifle


Premieutdeling:

10.30: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, SMS pistol/rifle

12.30: U14 pistol/rifle, U16 pistol/rifle

14.15: JM+JK pistol/rifle, SH rifle


Lagskyting fra ca. 15.00

Innledende pistol/rifle - ved 8 eller færre lag i en gren, skytes kun finale.

Finaler pistol (8 lag)

Finaler rifle (8 lag)


SØNDAG:

09.00: JK pistol/rifle, JM rifle, SH rifle

11.00: U14 pistol/rifle, U16 pistol/rifle, JM pistol

13.00: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, SMS pistol/rifle, U16 pistol/rifle


Premieutdeling:

11.00: JM+JK pistol/rifle, SH rifle

12.30: U14 pistol/rifle

14.15: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, U16 pistol/rifle, SMS pistol/rifle


Superfinaler fra ca. 15.00 (LL=Lucky Looser > deltager som trekkes)

Pistolfinale 1: 3xU12, 3xU14, 2xLL

Pistolfinale 2: 2xJK, 2xJM, 3xU16, 1xLL

Rifle semifinale 1: 3xU12, 3xU14, 2xSH, 2xLL

Rifle semifinale 2: 3xU16, 3xJK, 3xJM, 1xLL

Rifle finale: 8 beste fra semifinaler


0 Kommentar

Invitasjon Alfa&Omega 2019

Postet av Ungdom den 30. Aug 2019

Her er invitasjon og påmeldingsskjema til årets Alfa&Omega som arrangeres i Alfhallen lørdag 26. og søndag 27. oktober.


Invitasjon-Alfa&Omega-2019.pdf

Påmeldingsskjema-Alfa&Omega-2019.xlsx (Mrk. egen fane for påmelding til lagskyting) 

Velkommen! 


0 Kommentar

Oppdaterte startlister Alfa&Omega 2018

Postet av Ungdom den 23. Okt 2018

Her er startlistene for årets Alfa&Omega - oppdatert pr. 25.10.2018. 

V2_Startliste NORMAL - Alfa&Omega2018.pdf

V2_Startliste SPRINT - Alfa&Omega2018.pdf




0 Kommentar

Foreløpig tidsplan

Postet av Ungdom den 8. Apr 2018

Lørdag 14. april

09.00 Lag 1 (R12/Åpen R)
10.30 Lag 2 (R12/Åpen R + P12/Åpen P + R15-16)
11.45 Lag 3 (SH + R13/R15-16 + P13/P14)
13.00 Lag 4 (R14 + P15-16 + R15-16)

14.45 Finale Rifle 
15.45 Finale Pistol

Finaledeltagere er de 2 beste i hver av klassene 12, 13, 14, 15-16 + nr. 1 i kl SH2 og SH3.

Premieutdeling etter finalene. 

NB!
Ca. 12.00 Premieutdeling for R12/Åpen klasse rifle og pistol



0 Kommentar

Oppdatert startliste inkl Luftsprint 10.04.2018

Postet av Ungdom den 8. Apr 2018

Startliste for Landsstevnet for rekrutter LØRDAG 13/4 er oppdatert. I tillegg finner du startliste for Luftsprint FREDAG 14/4 under.

Oppdatert 13.04.2018-Startliste Landsstevnet for rekrutter LØRDAG.xlsx

Oppdatert 12.04.2018 - Startliste Sprint FREDAG.xlsx



0 Kommentar

Levert av IdrettenOnline