Startlister Alfa&Omega 2019
Postet av Ungdom den 20. Okt 2019
Se vedlagt startliste for årets Alfa&Omega.
Startliste Alfa&Omega 2019.xlsx
(NB! To faner for hhv. lørdag og søndag)
Tidsplan
LØRDAG
09.00: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, SMS pistol/rifle, U16 pistol/rifle
10.30: U14 pistol/rifle, U16 pistol/rifle, JM pistol
12.30: JK pistol/rifle, JM rifle, SH rifle
Premieutdeling:
10.30: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, SMS pistol/rifle
12.30: U14 pistol/rifle, U16 pistol/rifle
14.15: JM+JK pistol/rifle, SH rifle
Lagskyting fra ca. 15.00
Innledende pistol/rifle - ved 8 eller færre lag i en gren, skytes kun finale.
Finaler pistol (8 lag)
Finaler rifle (8 lag)
SØNDAG:
09.00: JK pistol/rifle, JM rifle, SH rifle
11.00: U14 pistol/rifle, U16 pistol/rifle, JM pistol
13.00: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, SMS pistol/rifle, U16 pistol/rifle
Premieutdeling:
11.00: JM+JK pistol/rifle, SH rifle
12.30: U14 pistol/rifle
14.15: ÅR pistol/rifle, U12 pistol/rifle, U16 pistol/rifle, SMS pistol/rifle
Superfinaler fra ca. 15.00 (LL=Lucky Looser > deltager som trekkes)
Pistolfinale 1: 3xU12, 3xU14, 2xLL
Pistolfinale 2: 2xJK, 2xJM, 3xU16, 1xLL
Rifle semifinale 1: 3xU12, 3xU14, 2xSH, 2xLL
Rifle semifinale 2: 3xU16, 3xJK, 3xJM, 1xLL
Rifle finale: 8 beste fra semifinaler
Invitasjon Alfa&Omega 2019
Postet av Ungdom den 30. Aug 2019
Her er invitasjon og påmeldingsskjema til årets Alfa&Omega som arrangeres i Alfhallen lørdag 26. og søndag 27. oktober.
Invitasjon-Alfa&Omega-2019.pdf
Påmeldingsskjema-Alfa&Omega-2019.xlsx (Mrk. egen fane for påmelding til lagskyting)
Velkommen!
Oppdaterte startlister Alfa&Omega 2018
Postet av Ungdom den 23. Okt 2018
Her er startlistene for årets Alfa&Omega - oppdatert pr. 25.10.2018.
V2_Startliste NORMAL - Alfa&Omega2018.pdf.
V2_Startliste SPRINT - Alfa&Omega2018.pdf
Foreløpig tidsplan
Postet av Ungdom den 8. Apr 2018
Lørdag 14. april
09.00 Lag 1 (R12/Åpen R)
10.30 Lag 2 (R12/Åpen R + P12/Åpen P + R15-16)
11.45 Lag 3 (SH + R13/R15-16 + P13/P14)
13.00 Lag 4 (R14 + P15-16 + R15-16)
14.45 Finale Rifle
15.45 Finale Pistol
Finaledeltagere er de 2 beste i hver av klassene 12, 13, 14, 15-16 + nr. 1 i kl SH2 og SH3.
Premieutdeling etter finalene.
NB!
Ca. 12.00 Premieutdeling for R12/Åpen klasse rifle og pistol
Oppdatert startliste inkl Luftsprint 10.04.2018
Postet av Ungdom den 8. Apr 2018
Startliste for Landsstevnet for rekrutter LØRDAG 13/4 er oppdatert. I tillegg finner du startliste for Luftsprint FREDAG 14/4 under.
Oppdatert 13.04.2018-Startliste Landsstevnet for rekrutter LØRDAG.xlsx
Oppdatert 12.04.2018 - Startliste Sprint FREDAG.xlsx